20201208103346 archiwumx22

Zbiórka zdjęć – archiwum on-line GOKu

Regulamin Archiwum On-line z czasów 1985-2020 w ramach obchodów 35 – lecia GOK.

Organizator – Gminny Ośrodek kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

1. Rusza zbiórka archiwalnych zdjęć z życia Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie . Zachęcamy do przejrzenia domowych albumów. Chcemy pokazać, jak GOK Chodów  wyglądał w czasach 1985-2020

Archiwum On-line  będzie zbiorem archiwalnych fotografii dokumentujących budowę , działalność GOKu, jak i życie kulturalne mieszkańców gminy Siedlce na przestrzeni ostatnich 35 lat. . Foto historię archiwum – Online stworzymy wspólnie z mieszkańcami.

Zebrane zdjęcia w przyszłym roku zostaną udostępnione w formie cyfrowego archiwum. – Powstanie specjalna strona internetowa, na której każdy będzie mógł przeglądać zdjęcia Nie zabraknie również opisów historycznych. Celem zbiórki jest ochrona zanikających z upływem czasu dokumentów, które są ważne z punktu widzenia lokalnej społeczności.

1. Jak przekazać zdjęcia?

Organizatorom – Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie  – zależy na zdjęciach prezentujących GOKi życie kulturalne  jej mieszkańców szczególnie na przestrzeni 35 lat czyli 1985-2020

Fotografie można przesłać w formie elektronicznej na adres gok@gminasiedlce.pl   lub przekazać w wersji papierowej, wcześniej dzwoniąc tel. 25 644 3691. I dostarczyć  listownie lub osobiście na adres Ośrodka :

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie. Chodów ul. Sokołowska 2, 08-119 Siedlce .

Prosimy o dołączenie opisu zdjęcia – co przedstawia, rok wykonania itd.

Oryginały zdjęć i dokumentów zostaną na miejscu zeskanowane i niezwłocznie oddane właścicielowi.

Każdy, kto nadeśle materiały archiwalne otrzyma stosowne imienne podziękowanie , jak i zdjęcia będą podpisane na stronie internetowej.