Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130226094613 Niemiecki

ZAJĘCIA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zajęcia z języka niemieckiego ruszają już od marca. Odbywać będą się w GOKu w Chodowie w każdą sobotę o g.12.00.

Miesięczna odpłatność wynosi tylko 50 zł, co stanowi średnią równowartość jednej godziny korepetycji.

Prowadzi mgr Marlena Uziębło, absolwentka germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Marlena Uziębło została odznaczona prestiżowym certyfikatem ELL „Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków” w ramach X edycji konkursu European Language Label za swój autorski projekt edukacyjno – artystyczny  „The Blue Angel” z piosenkami Marleny Dietrich. Certyfikat podpisany został przez polskiego ministra edukacji oraz przez komisarza UE ds. kultury, edukacji, wielojęzyczności, młodzieży i sportu. 

Marlena Uziębło jest również artystką, piosenkarką, wielokrotnie zapraszaną na koncerty do Niemiec. Znana jako polska Marlene Dietrich. O twórczości Marleny Uziębło przeczytać możemy nawet w niemieckiej prasie, szczegóły:

http://www.das-polen-magazin.de/polen-werbung-fuer-deutsche-sprache-und-kultur-mit-marlene-dietrich/

Jej autorski projekt objęty został patronatem Fundacji Roberta Schumana:

http://schuman.pl/38-fundacja/informacje/2327-koncert-promujacy-plyte-the-blue-angel-z-piosenkami-marleny-dietrich 

 

Mimo otwarcia granic, w Polsce wschodniej wciąż pokutuje powszechne uprzedzenie do niemieckiego. Brakuje też fachowców z zakresu metodyki nauczania. Tymczasem, ze względu na bliskie sąsiedztwo, umiejętność prktycznego porozumiewania się w tym języku znacznie podnosi naszą wartość nie tylko na polskim, ale także na europejskim rynku pracy. Inwestycja w siebie zawsze się opłaci, dlatego warto skorzystać z naszej propozycji.

powrót do aktualności