Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20240216101311 dsc02981

Zabawa choinkowa w Zespole Oświatowym w Żelkowie Kolonii – 3.02.2024

  W dniu 3 lutego  w Zespole Oświatowym w Żelkowie Kolonii odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez –  choinka noworoczna. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji. Już od godziny 14.00 na parkiecie bawili się uczniowie przebrani za różne postacie ze świata bajek. Dodatkową atrakcją wieczoru dla wszystkich najmłodszych miłośników choinkowej imprezy były prowadzone przez panie animatorki gry i zabawy. Przygotowania do zabawy zaczęły się dużo    wcześniej, sala gimnastyczna  została pięknie udekorowana przez nauczycieli. W tej scenerii i miłej atmosferze imprezę umilały animatorki , zachęcając maluchów, uczniów szkoły podstawowej, rodziców i nauczycieli do wspólnej zabawy. Zabawa choinkowa w szkole była  imprezą integrującą całą społeczność. Uczniów którzy  bawili się w rytm wesołej muzyki, odwiedził  także Mikołaj, który w asyście Wójta Gminy Siedlce Henryka Brodowskiego, pani sekretarz Dorota Dmowska Paczuska, dyrektor szkoły pani Małgorzata Stańczuk i dyrektor GCK Iza Kuniewicz  rozdał dzieciom prezenty.   Tegoroczna choinka w Zespole Oświatowym w Żelkowie Kolonii należała do udanych. Dziękujemy  dyrekcji szkoły, nauczycielom oraz rodzicom za wzorową współprace i pomoc przy organizacji zabawy noworocznej.
powrót do aktualności