Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130111031225 wosp serce

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – relacja

Kolejny,ogólnoposki  21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami.  W znacznej części jest dedykowany seniorom. Akcja ma na celu, zwrócenie uwagi na kwestie związane z jakością opieki medycznej, a także bardzo częstym zjawiskiem wykluczenia, które dotyka ludzi w podeszłym wieku. Połowa dochodów z kwestowania podczas XXI Finału WOŚP zostanie przeznaczona na terapię noworodków i niemowlaków, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. W niedzielę, 13 stycznia od rana na ulicach Siedlec i gminy Siedlce trwała zbiórka pieniędzy, a wieczorem na placu gen. Sikorskiego odbyły się koncerty. Wystąpi zespół Imaginarium działajacy pod Gminnym Osrodkiem Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie oraz gwiazda wieczoru zespół Harlem. Tradycyjnie o godz. 20.00 rozbłysło światełko do nieba- czyli pokaz ogni sztucznych. Podczas 21 Finału siedlecki sztab WOŚP odnotował sumę 75.650 zł. SieMa.

powrót do aktualności