Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20111223123039 wosp

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą – ten temat bedzie myślą przewodnią XX  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie włącza się w tą akcję. W niedzielę 8 stycznia 2012r. będą zbierane pieniążki do puszek przez wolontariuszy w miejscowościach na terenie gminy Siedlce: Chodów, Wołyńce, Nowe Opole. Wszystkich zapraszamy do wziecia udziału w Orkiestrze, która bedzie grała do końca świata i o jeden dzień dłuzej. W godzinach popołudniowych zapraszamy zapraszamy do Siedlec na plac im. gen. Sikorskiego w centrum miasta.  Od godziny 17.00 zagrają: Zespół No Problem – istnieje na scenie muzycznej od maja 2005 roku, a ich muzykę najłatwiej określić jako rock alternatywny, oraz zespół Steelfire – grający muzykę, która oscyluje wokół klasycznego hard rocka, heavy metalu, rock’n rolla, glam metalu.

Z powodu nagłej, ostrej infekcji gardła po plenerowym koncercie sylwestrowym w Katowicach nie wystąpi wcześniej zapowiadana URSZULA.

Gwiazdą wieczoru, którą zaprosił GOK w Chodowie, jako współorganizator koncertu na XX jubileuszowy finał WOŚP w Siedlcach, będzie jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek – Kasia Wilk. Utytułowana artystka o charyzmatycznej osobowości, posiadaczka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu. Jej sukces zaczął od współpracy z zespołem Kto To, z którym wylansowali takie przeboje jak „Zero do stracenia” czy „Gdy minie sen”. Szlify muzyczne zbierała śpiewając w chórkach u Kayah oraz w Orkiestrze Adama Sztaby, gdzie do dziś stanowi wokalny alt. Popularność odniosła jej współpraca z raperem Mezo i ich wspólnie nagrane  hity jak „Ważne” czy „Sacrum”. Solową przygodę muzyczną  rozpoczęła w 2008 roku, kiedy to ukazał się jej pierwszy singiel pt. „Pierwszy raz”, natomiast w październiku 2008 ukazał się długo wyczekiwany solowy album „Unisono”.

Serdecznie zapraszamy w imieniu całego sztabu WOŚP.

 

Link do oficjalnej strony Kasi Wilk  

  kliknij w Serce WOŚP (informacje na temat XX finału WOŚP w Polsce)

powrót do aktualności