Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130108013837 przeglad koledniczy1

XIII Przegląd Kolędniczy Gminy Siedlce – Relacja

W dniu 16.01.2013  w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie odbył się XIII Przegląd Kolędniczy Gminy Siedlce. Celem konkursu było min. Przybliżenie i zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycjami związanymi ze świętami Bożego Narodzenia. Powołana Komisja, po obejrzeniu wszystkich przedstawień postanowiła przyznać następujące miejsca:

 

I miejsce – Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach

II miejsce – Zespół Oświatowy  w Golicach

Wyróżnienie – Zespół Oświatowo – Wychowawczy w Białkach

Wyróżnienie – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim

powrót do aktualności