Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
DSC01691

XI Piknik Rodzinny w Pruszynie – 4.06.2024r. – godz. 16:00

Deszczowa pogoda nie zawsze musi oznaczać nudę i przygaszenie dobrego humoru. Wszystko zależy od tego, jak potrafimy się bawić i cieszyć nawet w trudnych warunkach🙌🏻
Tak też było podczas

4 czerwca🩷 Pomimo kapryśnej aury i przeniesienia całej imprezy do sali gimnastycznej w Zespół Oświatowy w Pruszynie, na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji, takich jak gry i zabawy zespołowe czy pokazy artystyczne. Dzieci i dorośli bawili się znakomicie, śmiejąc się i wspólnie spędzając czas.

Organizatorzy – Szkoła Podstawowa w Pruszynie na czele z Panią Dyrektor Iwona Chacińska🩷 postarali się, jak co roku, o przemiłą, rodzinną atmosferę🫠 Przybyli nie tylko uczniowie i rodziny Zespołu Oświatowego w Pruszynie, ale również wiele rodzin z całej Gminy Siedlce.
Uroczyste otwarcie Pikniku dokonał Wójt Gmina Siedlce pan Henryk Brodowski wraz z panią Dyrektor Iwoną Chacińską. Wśród zaproszonych gości był pan Sławomir Jagiełło – Wicewójt Gminy Siedlce, pani Izabela Kuniewicz – Dyrektor GCK w Siedlcach z/s w Ostrówku oraz pani Zofia Grzebisz-Nowicka – Przewodnicząca KSPS. Pani Zofia jest również absolwentką ZO w Pruszynie🎓😍
Salę gimnastyczną wypełniły przepyszne przekąski, gofry, ciasta, lody, była również lemoniada sporządzona przez uczniów szkoły. Dzieci uczestniczyły w zabawach przygotowanych na tę specjalną okazję przez niezawodną parę animatorów z AnimekBus 💃🏼🕺🏼
Podczas pikniku, swoje talenty wokalne i recytatorskie zaprezentowały uczniowie szkoły – przedszkolaki i klasy I-III🫶🏻 Odbyło się również wręczenie nagród w gminnych konkursach „EKO-zwierzątko” oraz „Torebka dla mamy”🛍️ Oczarowującym punktem programu było przedstawienie „Czerwony kapturek”, rodzice idealnie wcielili się w postacie z tej bajki. Oklaskom nie było końca👏🏻💪🏻
Piknik „w deszczu”, okazał się więc nie tylko udaną imprezą, ale także doskonałą okazją do integracji rodziców, uczniów i nauczycieli. Pomimo psikusa pogodowego, atmosfera była pełna radości, pozytywnej energii i wspólnego śmiechu. To dowód na to, że nawet deszczowa pogoda nie jest przeszkodą do wspólnego spędzania czasu i tworzenia niezapomnianych chwil.
powrót do aktualności