20230515113003 1

XI FESTIWAL KULTURY CHODÓW 2023 DZIEŃ TEATRU – WYNIKI

XI FESTIWAL KULTURY CHODÓW 2023 – DZIEŃ TEATRUWYNIKI

W dniu 11 maja 2023 roku. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie odbył się drugi dzień XI Festiwalu Kultury Chodów 2023 – Dzień Teatru.

Na deskach sceny sali widowiskowej mali aktorzy zgromadzonej publiczności zaprezentowali przedstawienia teatralne, które pozwoliły widzom przenieść się w inny świat.

Kunszt sztuki teatralnej dzieci oceniała powołana przez GOK Chodów komisja konkursowa w składzie:

1.     Luiza Gizińska –  Przewodnicząca Jury, aktorka teatru Fanum,  nauczyciel języka angielskiego, animator kultury, pasjonatka teatru

2.     Paulina Choińska – instruktor, animator i menadżer kultury

3.     Anna Walczewska – instruktor, animator i menadżer kultury

Kategoria przedszkole i kl. 0:

I miejsce – Odkrywcy – MP nr 15 w Siedlcach

Kategoria klasy 1-3 :

I miejsce – Nasz teatr – SP nr 7 w Siedlcach

Kategoria klasy 4-6 :

I miejsce – Magik – ZOW w Strzale

Dziękujemy instruktorom,  nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczestników do XI Festiwalu Kultury w Kategorii Teatr.

Wszystkie występy były przygotowane w sposób profesjonalny a gra aktorów na najwyższym poziomie. Był to przegląd o zdecydowanie najwyższym poziomie artystycznym. Widać było niesamowite zaangażowanie dzieci, opiekunów w najdrobniejsze szczegóły takie jak: ubiór, scenografia, gesty. Dodatkowo na przegląd zostały przygotowane dwie piosenki, z którymi od dzisiejszego dnia będziemy kojarzyli naszą imprezę teatralną. Występ wzbudził aplauz zarówno ze strony widzów jak i jurorów. Jurorzy byli zachwyceni kunsztem aktorskim młodego pokolenia. Każda z zaprezentowanych grup zasługuje na wielkie brawo. Mamy nadzieję, że to początek waszej przygody teatralnej, bo szkoda byłoby zmarnować taki talent.