441904908 781852917413320 811713838014788189 n

X Integracyjny Piknik Rodzinny „Jesteśmy tacy sami ” – 2.06.2024

X Integracyjny Piknik Rodzinny „Jesteśmy tacy sami ” już za nami🤗. Pierwszy raz od 10 lat zaskoczył nas deszczyk ale mimo wszystko było cudownie 😍 moc atrakcji, nagród i wspólnej zabawy rozgonił chmury.
Dziękujemy sponsorom, wolontariuszom, rodzicom i dzieciom, którzy brali udział w zabawach i konkursach. Dzięki Wam ta wspólna integracja była naprawdę wyjątkowa.
Dziękujemy również naszym partnerom, którzy pomogli nam w organizacji pikniku i zapewnili atrakcje dla wszystkich uczestników. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy stworzyć wyjątkową atmosferę, pełną radości i uśmiechu. Mam nadzieję, że wspólna zabawa i integracja przyniosła wiele pozytywnych doświadczeń i zapamiętanych chwil.
Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znów na kolejnym Integracyjnym Pikniku Rodzinnym „Jesteśmy tacy sami”.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział i wsparcie.
Słowa uznania za nieocenioną pomoc przy organizacji imprezy kierujemy do Mazowsze serce Polski i Janina Ewa Orzełowska
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych Mgiełka
Agat Ka