Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110601020623 IMGP0491

Występ zespołu tanecznego „MURENA” podczas Festynu w Strzale

W dniu 29.05.2011r. o godzinie 16.00 na terenie Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale odbył się festyn rodzinny. W trakcie festynu na któym były pokazy gaszenia pożarów przez Straż Pożarną,  pokaz samoobrony , znakowanie rowerów przez policjantów z Komendy Miejskiej w Siedlcach, sprzedaży obrazów na stoiskach przygotowanych przez uczniów ZOW w Strzale w ramach projektu „Przedsiębiorcy są wśród nas”  odbyły się występy uczniów ze szkoły w Strzale.  W trakcie tych występó wystąpiła „MURENA” – zespół taneczny działający w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie .Grupa  „MURENA” jest w trakcie przygotowań do wyjazdu na Międzynarodowy Turniej Taneczny w Czechach i występ dla „swojej” publiczności był ostatnim sprawdzianem przed występami na międzynarodowej imprezie.   

powrót do aktualności