Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230719121907 ae 2

Występ Grupy śpiewaczej Białki i AleBabki w Arche Siedlce – 7.07.2023

W dniu 7 lipca w kawiarni ToMy Arche Siedlce odbył się Przegląd Piosenki Ludowej w której udział wzięły nasze zespoły śpiewacze: Grupa Śpiewacza Białki i AleBabki. Przegląd Piosenki Ludowej miał charakter konkursowy. Było to wyjątkowe wydarzenie, które połączyło zespoły ludowe z powiatu siedleckiego i sąsiednich powiatów. Była to okazja podziwiać różnorodność i bogactwo naszych lokalnych tradycji muzycznych. Spotkanie wykonawców z naszego całego powiatu miało również na celu nawiązanie kontaktów, wymiany repertuaru oraz zaprezentowania starych, zapomnianych piosenek i przyśpiewek ludowych. Podczas wydarzenia wszyscy razem śpiewali, tańczyli i celebrowali wspólne korzenie, to świetny pomysł na spędzenie wspólnego czasu w jak najlepszym towarzystwie. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie, natomiast najbardziej jesteśmy dumni z naszych zespołów śpiewaczych, którzy pokazali się na najwyższym poziomie. Bardzo cieszymy się, ze wśród nas są tak utalentowani ludzie. Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

powrót do aktualności