Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
logo gck

Wystawa Malarstwa w Chodowie

W piątek 7 marca o g.19.00 w Galerii GOK w Chodowie odbyło się otwarcie wystawy malarstwa. Zaprezentowane obrazy są wynikiem pracy artystów podczas Międzynarodowych Plenerów Malarskich organizowanych cyklicznie przez DPT „Reymontówka” w Chlewiskach, gdzie zapraszani są wybitni malarze z Europy, Azji i Ameryki. Prezentowane na wystawie prace, to swoisty przegląd stylów, począwszy od dzieł awangardowych, oferujących zwiedzającym obcowanie z artystycznym eksperymentem, po obrazy realistyczne. 

 

Ekspozycja wystawy potrwa do końca marca.

 

Wstęp wolny 

 

Zapraszamy

powrót do aktualności