Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności

Wyniki Konkursu plastycznego: Mój wymarzony kot

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony kot”, przeznaczony był dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat i odbywał się w formule „na żywo”, podczas POKAZU KOTÓW RASOWYCH w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie, w dniu 15 listopada 2015 roku.

W trakcie niedzielnej imprezy powstało  138 przepięknych, kolorowych prac. Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

I miejsce – Mikołaj Piotrowski- Nowe Iganie

II miejsce – Kacper Kalaciński – Siedlce

III miejsce –  Julia Panasiuk – Biała Podlaska

 

Wyróżnienia:

Amelia Pliszka – Siedlce

Jagoda Lewczuk – Siedlce

Agata Kowal – Siedlce

Ada Florczak – Golice –Kolonia

Damian Nowaszczuk – Biała Podlaska

 

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje i  podziękowania za udział w konkursie.

Nagrody rzeczowe i dyplomy prześlemy pocztą.

powrót do aktualności