Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
Zdjęcie konkursowe numer 1

Wyniki Gminnego Konkursu Fotograficznego Wiosna w Ogrodzie

W dniu 4 kwietnia 2024 roku  w świetlicy w Nowych Iganiach odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu fotograficznego „WIOSNA W OGRODZIE”. Organizatorami konkursu byli Koło Gospodyń Wiejskich ,,Nowe Iganianki” i Gminne Centrum Kultury w Siedlcach z/s w Ostrówku, a Partnerem – Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Celem konkursu było stworzenie okazji do wykazania się pomysłowością i kreatywnością w ogrodzie oraz nawiązania kontaktu z naturą, prezentacja wiosny budzącej się do życia w ogrodzie, ukazanie piękna przyrody i zmian w niej zachodzących, zaangażowanie mieszkańców Gminy Siedlce w promowanie walorów przyrodniczych, rozwijanie wrażliwości artystycznej wśród mieszkańców Gminy Siedlce oraz prezentacja twórczości mieszkańców w dziedzinie fotografii przyrodniczej.

 

Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce – Paulina Kozioł – Stare Opole – „Ogrodowy zawrót głowy”

II miejsce – Monika Dorosz – Strzała – „Magnoliowy zawrót głowy”

III miejsce – Agnieszka Karwowska – Pruszyn Pieńki – „Gdy budzi się wiosna”

Wyróżnienie:

Anna Kozioł – Stare Opole – „Mój wiosenny zakątek”

Magdalena Chomka – Białki – „24 kolory wiosny”

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Paniom.

 

powrót do aktualności