20220601114217 img20220518105106

Wyniki – Dzień Teatru – X FESTIWAL KULTURY CHODÓW 2022

X FESTIWAL KULTURY CHODÓW 2022 – DZIEŃ TEATRU

WYNIKI KONKURSU

W dniu 18 maja 2022 roku. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach         z/s w Chodowie w odbył się trzeci dzień X Festiwalu Kultury Chodów 2022 – Dzień Teatru.

Na deskach sceny sali widowiskowej mali aktorzy zgromadzonej publiczności zaprezentowali przedstawienia teatralne, które pozwoliły widzom przenieść się w inny świat.

Kunszt sztuki teatralnej dzieci oceniała powołana przez GOK Chodów komisja konkursowa w składzie:

1.     Luiza Gizińska – – Przewodnicząca Jury ,aktorka teatru Fanum,  nauczyciel języka angielskiego, animator kultury, pasjonatka teatru

2.     Magdalena Soszyńska, Dyrektor Biblioteki Powiatowej w Mordach

3.     Anna Walczewska – instruktor, animator i menadżer kultury

Kategoria 1-3:

I miejsce – TEATR KSP  – KSP w Siedlcach

II miejsce – Nasz teatr – SP nr 7 w Siedlcach

II miejsce – Zespół Czary Mary – SP nr 8 w Siedlcach

Dziękujemy instruktorom,  nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczestników X Festiwalu Kultury w Kategorii Teatr.

Wszystkie występy były przygotowane w sposób profesjonalny a gra aktorów na najwyższym poziomie. Podczas festiwalu pojawiła się grupa, która zaprezentowała przed publicznością tzw. teatr cieni. Występ wzbudził aplauz zarówno ze strony widzów jak i jurorów. Jurorzy byli zachwyceni kunsztem aktorskim młodego pokolenia. Każda z zaprezentowanych grup zasługuje na wielkie brawo. Mamy nadzieję , że pokażą swój talent dla jak największej  liczby odbiorców.