Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności

Wycieczka do Lublina w dniu 01 lipca 2011 roku

W dniu 01 lipca 2011 roku została zorganizowana  wycieczka  dla dzieci i młodzieży z miejscowości Ujrzanów do Lublina w ramach akcji „Lato 2011”. Organizatorami byli: Rada Sołecka Ujrzanów i Gminny Ośrodek Kultury w Chodowie. Program wycieczki przewidywał zwiedzanie muzeum w Zamku Lubelskim, Starówki, Archikatedry Lubelskiej oraz ogrodu botanicznego. W trasie powrotnej odwiedziliśmy jezioro Firlej gdzie główną atrakcją miało być pływanie na rowerkach wodnych, ale niesprzyjająca pogoda pokrzyżowała plany. Wycieczkowicze zobaczyli więc jezioro w strugach deszczu i mogli pokosztować grilowanych kiełbasek. Pomimo złej aury tego dnia wszyskim wycieczkowiczom towarzyszył dobry humor.

powrót do aktualności