Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230118043808 image67201025

Wrzuć cukierka do pudełka 2023

 

Wrzuć cukierka do pudełka

 

Akcja zbiórki słodyczy w ramach XX Jubileuszowej Gali Charytatywnej New Year’s Party 2023

 

Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo w celu wsparcia Domu Dziecka „Pod Kasztanami” w Siedlcach, Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, Siedleckiego Hospicjum Domowego dla dzieci oraz Domu Polskich Dzieci w Solecznikach na Litwie.

 

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do zbiórki, podarujmy wspólnie uśmiech dzieciom, wystarczy mały gest aby radość była wielka. Wierzymy, żewśród nas są ogromne serca, które chcą przyczynić się do szczęścia małych pociech.

 

Organizatorem i inicjatorem Akcji Charytatywnej jest Szkoła Językowa Eurolingua

powrót do aktualności