Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20111118035424 Zdjecie0163

Wieczornica w Białkach

11 listopada 2011r. w Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości o godzinie 15.00 w świetlicy wiejskiej w Białkach odbyła się Wieczornica. Imprezę rozpoczęła msza święta którą poprowadził ks. kan. Janusz Wolski proboszcz Parafii Ducha Świętego w Siedlcach.

Następną częścią  spotkania był  montaż słowno-muzyczny w wykonaniu mieszkańców Białk, w którym znalazły się recytacje wierszy niepodległościowych  i polskie pieśni patriotyczne. Całość imprezy poprowadziła  radna Gminy Siedlce  Pani Elżbieta Łęczycka a stronę muzyczną zapewniła Pani Barbara Łęczycka i młody adept sztuki muzycznej Hubert Kręgol. W patriotycznej scenografii sali widowiskowej  świetlicy w Białkach , w miłej atmosferze w spotkaniu wzięło udział ponad 100 mieszkańców.

powrót do aktualności