Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120822125000 DSC 0149

Wernisaż akcji Lato na wsi 2012 – warsztaty plastyczne

  19 sierpnia 2012 roku w Bibliotece Publicznej w Stoku Lackim odbył się wernisaż prac plastycznych wykonanych w ramach programu Lato na wsi 2012 – warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży wiejskiej. Projekt ten trwał od 3 lipca do 18 lipca 2012r. i powstał na mocy porozumienia Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki z/s w Warszawie oraz Biblioteki Publicznej w Stoku Lackim przy Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie. W trakcie wernisażu można było obejrzeć wykonane przez dzieci prace plastyczne, obejrzeć prezentację multimedialną. W trakcie imprezy rozdano pamiątkowe dyplomy uczestnikom warsztatów. Warsztaty prowadziła pani Katarzyna Buzuk. Wybrane prace wezmą udział w konkursie plastycznym w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki z/s w Warszawie. Wystawa w Stoku Lackim jest czynna w godzinach pracy Biblioteki Publicznej do 29 sierpnia. Zapraszamy.

powrót do aktualności