Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230720103846 1

Warsztaty dla seniorów w Ujrzanowie – 12.07.2023

W dniu 12 lipca w Klubie seniora w Ujrzanowie odbyły się warsztaty prowadzone przez Panią Marysię Woźniak bibliotekarkę Filii Bibliotecznej w Wołyńcach w ramach Gminnej Akademii Seniora.

Uczestnicy podczas spotkania mogli pracować w grupach jak i solo integrując się i tworząc niepowtarzalne arcydzieła pobudzając swoją wyobraźnię, klub przemienił się na chwilę w wielki warsztat pracy twórczej, gdzie wśród zgromadzonych materiałów, czasem trudno było się odnaleźć. Nasi Seniorzy wykonali przepiękne maki z bibuły, praca była czasochłonna, ale jak widać na zdjęciach przyniosła piękne rezultaty. Wśród klubowiczów są ogromne talenty, które były skrywane, dzięki takim zajęciom mogą ujrzeć światło dzienne.  

Wydarzenia kulturalne są świetną okazją do nawiązywania relacji i przełamywanie stereotypów. Jednocześnie jest to okazja aby zaprezentować swoją twórczość. Wspólne zajęcia i aktywność kulturalna to szansa na lokalną integrację.

powrót do aktualności