Warsztaty dla dzieci w świetlicy w Grabianowie – 16.03.2024 r.

W świetlicy w Grabianowie 16 marca 2024 r. odbyły warsztaty skierowane do dzieci.
Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Organizatorem wydarzeń było Echo Katolickie, Gmina Siedlce, Gminne Centrum Kultury w Siedlcach z/s w Ostrówku.
Warsztaty wielkanocne zostały zorganizowane dla dzieci, aby mogły spędzić czas w kreatywny sposób. Podczas warsztatów dzieci mogły wykonać ozdoby wielkanocne, robić stroiki kwiatowe, a także brać udział w zabawach i konkursach związanych z tematyką wielkanocną. Warsztaty były świetną okazją do integrowania się i rozwijania swoich umiejętności manualnych. Wszystkie dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i radością podczas zajęć, co sprawiło, że warsztaty były niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
Mazowsze serce Polski
Gminne Centrum Kultury w Siedlcach z/s w Ostrówku