20200715093203 malkaw22

Warsztaty artystyczne – malowanie kawą – relacja

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie organizuje w lipcu i w sierpniu warsztaty malowania kawą, które odbywają się w każdej bibliotece w Gminie Siedlce.
Jest to u nas nowa forma sztuki. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Malowanie kawą to świetna zabawa inspirująca zarówno dorosłych jak i dzieci, którzy po obejrzeniu kawowych malunków sami chętnie sięgają po pędzle.
Pierwsze warsztaty odbyły się w czwartek 9 lipca w Filii Bibliotecznej w Wołyńcach i w Bibliotece Publicznej w Stoku Lackim. Kolejne odbyły się w poniedziałek 13 lipca w Filii Bibliotecznej w Białkach.
Zapraszamy serdecznie na następne warsztaty malowania kawą – już w sierpniu.
10 sierpnia zapraszamy do Filii Bibliotecznej w Pruszynie i 11 sierpnia do Filii Bibliotecznej w Nowym Opolu.
Malowanie kawą to fantastyczny sposób spędzania wolnego czasu.