20180703034023 sell

Wakacyjne zdjęcie z książką w tle

Regulamin

1.          Organizatorem konkursu Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie, BP w Stoku Lackim

2.      Celem konkursu jest:

a)      Rozwijanie możliwości twórczych młodzieży.

b)      Popularyzacja książki i czytelnictwa.

c)      Promowanie talentów.

3.      Zasady:

a)      Konkurs przeznaczony jest dla  wszystkich grup wiekowych.

b)      Uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace fotograficzne, wykonane na papierze fotograficznym, czarno-białe lub kolorowe w formacie od 13×18 cm do 30×40 cm.

c)      Prace powinny być opatrzone na odwrocie informacją zawierającą dane:  tytuł pracy, imię i nazwisko autora, miejscowość, nazwa szkoły i klasa.

d)     Prace należy przesłać lub dostarczyć do GOK w Siedlcach z/s w Chodowie , ul Sokołowska 75 08-119 Siedlce od 04.07.2018 r do 31.08.2018 r.

e)      Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przewidywane jest na pierwszą połowę  września 2018   roku.

f)       Oceny prac dokona jury, biorąc pod uwagę jakość, oryginalność i kreatywność nadesłanych prac oraz ich powiązanie z tematem konkursu.

g)      Prace nagrodzone i zakwalifikowane do ekspozycji przechodzą na własność organizatora.

h)      Najciekawsze prace będą nagrodzone oraz eksponowane na wystawie oraz na stronie internetowej gok- u .

4.      Nagrody: dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe.