Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20240216010527 dsc03760

VII WALENTYNKOWY FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ – FOTORELACJA

Wciąż żywe pozostają w nas wspomnienia z poniedziałkowej (12.02.) i wtorkowej (13.02.) VII już edycji Walentynkowego Festiwalu Piosenki Miłosnej. Festiwal, który mieliśmy przyjemność organizować już kolejny rok, stał się wspaniałym muzycznym świętem zarówno dla nas, jak i uczestników, ponieważ wielu z nich jest z nami prawie od początku. Gorące i serdeczne przyjęcie festiwalu przez przybyłe osoby, wypełniony po brzegi Dwór w Ostrówku, było najpiękniejszym świadectwem tego, jak jednocząca i potrzebna jest muzyka, i jak duże znaczenie ma wydarzenie skupiające się wokół miłości i jej różnych odcieniach.

Komisja w składzie:
Tomasz Markiewicz – wokalista i dziennikarz muzyczny, niezawodny w roli Przewodniczącego jury, jego doświadczenie w Komisjach konkursowych, było dla nas podstawą do zaproszenia pana Markiewicza na tegoroczną edycję,
Żaneta Badełek – Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, niesamowicie utalentowana wokalistka estradowa,
Jakub Uziębło – muzyk instrumentalista-pianista, studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku Fortepian jazzowy.
Jury miała niewątpliwie trudne zadanie, gdyż zespoły i soliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom występu. Mogliśmy usłyszeć utwory polskich i zagranicznych wykonawców.

W przeglądzie zaprezentowało się wielu solistów, duet oraz zespoły. W kategorii przedszkola 9 wystąpień, w kat. I-III 25 wystąpień, w kat. IV-VI 36 wystąpień, w kat. VII-VIII 11 wystąpień, w kat. Dorośli 13 wystąpień, a w kategorii Dorośli Zespoły i Duety 11 wystąpień.

Bardzo się cieszymy, że wzięło udział tyle chętnych osób, to dla nas ogromny sukces, że możemy działać na taką skalę, a tegoroczna komisja pokazała niebywałą klasę przy ocenie uczestników. Panie Tomaszu, Pani Żaneto, Panie Jakubie – dziękujemy, że zaszczyciliście nas swoją obecnością, przy tak ważnym dla nas Festiwalu. Jesteśmy dumni z uczestników, bo widać z każdą edycją, jak poziom wystąpień się podnosi.

Do zobaczenia za rok na VIII edycji Festiwalu a tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z VII edycji.

powrót do aktualności