Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230428094521 dsc01316

VI Gala Walentynkowego Festiwalu Piosenki Miłosnej – relacja

 

VI Gala Walentynkowego Festiwalu Piosenki Miłosnej
W piątek 21 kwietnia o godzinie 18:00 odbyła się gala wręczenia nagród laureatom VI Walentynkowego Festiwalu Piosenki Miłosnej, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie w sali widowiskowej GOK Chodów.
Uroczystość rozpoczęła się niezwykłym recitalem w wykonaniu Magdaleny Hymos-Sulej i Magdaleny Piątek, które pokazały prawdziwą siłę kobiet o mocnych głosach. Artystki nie dość, że dały świetny występ to zachęcały publiczność do wspólnego śpiewania, co pokazywało jak bardzo ludzie potrafią się zjednoczyć i zbliżyć przez muzykę, która daje tyle spokoju i szczęścia. Po występie artystycznym odbyło się wręczanie nagród i dyplomów uczestnikom festiwalu walentynkowego, na koniec zostało zrobione wspólne grupowe zdjęcie na pamiątkę.
Dziękujemy wszystkim opiekunom, nauczycielom którzy przygotowywali uczestników festiwalu, jury Tomasz Markiewicz, Żaneta Badełek, Paweł Ksionek za stworzenie przyjaznej atmosfery podczas festiwalu.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, których nie mogliśmy nagrodzić. Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami!
Pamiętajcie wszelkie przyszłe sukcesy zaczynają się od marzeń i wiary we własne możliwości!
Jeszcze świat o Was usłyszy!:)
powrót do aktualności