Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20111020092657 IMGP1716

Uroczystość rozdania Orderów Uśmiechu dla Nauczyciela

14 października 2011r . w Dniu Edukacji Narodowej w Zespole Oświatowym w Nowych Iganiach odbyła się uroczystość oddania hali sportowej. W tym dniu potocznie zwanym Dniem Nauczyciela w trakcie uroczystości rozstrzygnięty został konkurs – Order Uśmiechu dla Nauczyciela XVI Edycja 2011. Jest to bardzo ważny konkurs, gdyż „jurorami” są uczniowie poszczególnych zespołów oświatowych z terenu gminy Siedlce. W tej edycji zostali wybrani nauczyciele:

 

Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach

Pani Agnieszka Chromińska   o specjalności  język angielski

Pani Danuta Walęcik o specjalności nauczanie zintegrowane

Zespół Oświatowy w Pruszynie

Pani Iwona Chacińska –  o specjalności język polski    

Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach

Pani Aneta Otwinowska o specjalności język angielski

 Zespół Oświatowy w Żelkowie Kolonii

Pani Iwona Gaćkowska  o specjalności język polski

 Zespół Oświatowy w Stoku Lackim

Pani Królikowska Milena o specjalności język angielski

 Zespół Oświatowy w Golicach

Pani Wanda Jolanta Wajszczuk o specjalności matematyka i informatyka

 Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale

Pani Agnieszka Kukawska  o specjalności język angielski  

 

Każdy z wybranych nauczycieli dostał pamiątkowy order z pamiątkowym dyplomem  oraz zgodnie z ceremoniałem spożyli z uśmiechem plasterek cytryny. Podsumowaniem  był występ zespołu tanecznego „MURENA” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie  w układzie „Pawie szczęścia”.

 

powrót do aktualności