Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20231018080844 plik 36

Uroczyste otwarcie hali sportowej w Zespole Oświatowo-Wychowawczym w Strzale

Ktoś może powiedzieć, że marzenia to luksus. Otóż tak i co najlepsze, można je spełniać ..

 

A jednym z wielu, już spełnionych marzeń Gmina Siedlce, jest otwarcie nowej hali przy Zespole Oświatowo-Wychowawczym w Strzale.

 

 Otóż 11 października odbyły się oficjalne uroczystości otwarcia pełnowymiarowej hali sportowej. Inwestycja, która dla społeczności gminnej była wielkim marzeniem, teraz zachwyca wszystkich swoimi rozmiarami i wyglądem. Budynek o powierzchni 1639 m2, w tym 1230 m2 drewnianej nawierzchni hali sportowej. Robi wrażenie!

Będą odbywały się tu rozgrywki piłki nożnej (40x20m)

 i piłki ręcznej, koszykówki (28x15m), a po zamontowaniu słupków rozgrywki siatkówkii tenisa. Ponadto wyróżniającym elementem budynku są wysuwane trybuny mieszczące 200 kibiców. Budynek posiada całe zaplecze sportowe: cztery szatnie z łazienkami i natryskami, toalety damskie, męskie i dla osób z niepełnosprawnościami, pomieszczenia porządkowe, magazyn sportowy i pokój nauczyciela wf-u. Hala będzie również służyła treningom zawodników Wojewódzkiego Klubu Sportowego Siedlce – Nowe Iganie.

Koszt inwestycji to ponad 11 milionów złotych, realizacja była możliwa dzięki dotacji z rządowego programu Polski Ład Polski Ład, samorządu Mazowsza Mazowsze serce Polski i środków własnych gminy Siedlce

 

„Żeby coś się zdarzyło, Żeby mogło się zdarzyć (…) trzeba marzyć”. Jak bardzo trafnie słowa z wiersza Janusza Kofty opisują tą inwestycję

 

A my jesteśmy tymi szcześciarzami, bo widzimy halę z naszych okien w GOKu

 

Gratulacje Gmina Siedlce!

powrót do aktualności