Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130621120904 manasterski

TUWIM INSPIRACJE- SPOTKANIA AUTORSKIE Z MIŁOSZEM KAMILEM MONASTERSKIM

Z okazji Roku Juliana Tuwima  Biblioteka Publiczna w Stoku Lackim 12 czerwca zorganizowała  spotkania autorskie   w Stoku Lackim, Białkach oraz Nowych Iganiach  z Miłoszem Kamilem  Monasterskim. W spotkaniach wzięło udział 13 klas gimnazjalnych oraz starszych klas szkoły podstawowej (ok.250 osób). Pan Miłosz w sposób niezwykle atrakcyjny (poparty prezentacją mulimedialną)  przedstawił sylwetkę wielkiego poety. Młodzież poznała inne oblicze Tuwima, który oprócz znanych wszystkim wierszy dla dzieci był autorem tekstów piosenek dla Hanki  Ordonówny,  autorem tekstów dla kabaretów, rewii i  operetek.

Była to niezwykła, barwna, pełna pasji lekcja literatury. Spotkanie które łączy naukę z zabawą.

powrót do aktualności