Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120426113945 DSC 0471

The Leon Hendrix Band – koncert

23 kwietnia  o godzinie 20.00 w Sali Widowiskowej „Podlasie” w Sielcach odbył się Koncert The Leon Hendrix Band.

Impreza powstała przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Leon Hendrix (ur.13 stycznia 1948r.) – młodszy brat Jimiego jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą. Oprócz innych projektów muzycznych, w których brał udział, najważniejszym jest oczywiście Hendrix Band. O brzmieniu zespołu decyduje przede wszystkim jego wokal i styl gry na gitarze. „The Leon Hendrix Band” wydał  w 2006r. album Keeper of the Flame. Przez ostatnich kilka lat Leon koncertował z zespołem The Magic Carpet Ride grając wiele koncertów. W Polsce występuje z repertuarem brata i swoim. Występ był wielkim wydarzeniem dla wszystkich fanów gitarowego „guru” gitary, idola ogromnej rzeszy gitarzystów z całego świata  –  Jimiego Hendrixa, którego muzyka zabrzmiała tego wieczoru. Wszystkie swoje utwory Leon poświęca swojemu bratu bo „chce, by Jimi był wiecznie żywy”.

powrót do aktualności