20130517123411 IMGP9497

Teatr w Golicach – Relacja

W piątek 17 maja o godzinie 10.00 w świetlicy w Golicach odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Nasze miasto”. Spektakl skierowany był dla młodzieży gimnazjalnej z Zespołu Oświatowego w Golicach, ale wstęp był otwarty dla wszystkich chętnych.

W Sztuce wg Throntona Wildera wystąpiły dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Kulturalno-Oswiatowego „Kosem” w Izdebkach Kosnach.

„Nasze miasto” to opowieść o życiu w zwykłym miasteczku, począwszy od pierwszego zakochania, aż po ślub.

Mówi o dorastaniu, przemijaniu, zmianach, a także o tym, że ludzie nie rozumieją czym jest życie i nie doceniają go.

Spektakl w reżyserii Lidii Kargol zdobył Grand Prix podczas tegorocznego festiwalu teatralnego „Srebrna maska”.