TEATR IMPROV HOFESINKA – FOTORELACJA

W najbliższy wtorek, 8 kwietnia o godz.19.00 w sali widowiskowej GOK w Chodowie odbyło się przedstawienie  Teatru Improv Hofesinka.

Wstęp był wolny

szczegóły: www.hofesinka.pl

Hofesinka to grupa zajmująca się komediową improwizacją teatralną z interaktywnym udziałem publiczności.

Składa się z komików, dziennikarzy, wiceprezesów i bezrobotnych. Grupa szerzy ducha improv we własnym stylu.

Jak sami piszą: „nie jesteśmy  kabaretem. Improwizacja to znacznie więcej niż rozbawianie ludzi. Nasze doświadczenie teatralne, stand-upowe, muzyczne, radiowe i copywriterskie w połączeniu
z intensywnym treningiem impro daje w efekcie eksplozję kreatywnej współpracy i niesztampowego humoru”.

W skład grupy wchodzą:

Antoni Syrek-Dąbrowski

Aleksandra Markowska

Wojciech Fiedorczuk

Paweł Neugebauer

Piotr Sikora

Karol Kopiec

Podczas spektaklu wystąpili również mieszkańcy gminy Siedlce, wybrani uczestnicy warsztatów teatralnych.