20120508114134 Rycerz niezlomny teatr

Teatr dla dzieci

„Rycerz Niezłomny” to dzieło napisane przez Macieja Wojtyszkę w reżyserii Jana Wojtyńskiego. Sztuka kierowana jest do najmłodszych odbiorców, choć jest też niewątpliwie świetną propozycją dla całej rodziny.

Wystąpią: słuchacze i tegoroczni absolwenci Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie: Izabela Górska, Lidia Kargol, Łukasz Kurczewski, Aneta Piejak, Katarzyna Wypchło.

Muzykę do spektaklu skomponował Krzysztof Chromiński – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.

Bajka opowiada o dzielnym rycerzu Ptysiu, który trafia do krainy, w której wszystko jest na opak – smok jakiś dziwny, królewna niezbyt piękna, a macocha wcale nie taka zła! Czy mimo to Ptysiowi uda się odnaleźć sens w tej bajce? Przekonajcie się sami!

W tym roku widowisko miało swoją premierę na deskach scen warszawskich, zbierając bardzo pochlebne opinie. Tym razem prezentowane będzie w Gminnych Zespołach Oświatowych oraz w GOK w Chodowie.

7 maja: ZO Strzała – GOK Chodów, g. 9.00; ZO Golice 11.40.

8 maja: ZO Żelków, g.9.45; ZO Nowe Iganie, g.11.40.

Wstęp jest bezpłatny.