20120421093141 Majowka

SYLWIA GRZESZCZAK – Majówka nad Liwcem

W niedzielę 29 kwietnia br. zapraszamy do Chodowa na piknik rodzinny ,,Majówka nad Liwcem”.

Program imprezy:

13.00   Otwarcie Wystawy Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego pt. „Młodzi idą” – Sala Widowiskowa GOK w Chodowie. Spotkanie byłych i obecnych działaczy Związku Młodzieży Wiejskiej
z okazji 75 rocznicy Ogólnopolskiej Konferencji Ideowo – Programowej ZMW RP „Wici” w Chodowie (2-11 lipca 1937 r.)

16.00   Otwarcie imprezy plenerowej na boisku klubu sportowego „Strzelec”. Chodów, ul. Nowowiejska 14
Koncert Gwiazdy POP – SYLWIA GRZESZCZAK z zespołem & LIBER

18.00   Występy Gminnej Kapeli Ludowej, Zespołu Tanecznego MURENA oraz Klubu Piosenki przy ZO w Nowych Iganiach

19.00   Koncert Gwiazdy Disco – TOMASZ NIECIK z formacją taneczną

20.30   Disco zabawa ludowa pod gwiazdami – Dj MacAron

Przewidziane są również atrakcje dla dzieci oraz konkursy dla publiczności.

Wstęp na całodniową imprezę tylko 10 zł. Bilety do nabycia w GOK lub bezpośrednio przed imprezą.

U W A G A: Dla wszystkich mieszkańców CHODOWA, STRZAŁY, ŻYTNIEJ i PURZECA – WSTĘP WOLNY – za okazaniem dokumentu potwierdzającego zameldowanie lub zamieszkanie (dowód, legitymacja szkolna, itp.).