Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120110012658 IMGP2695

Święto Trzech Króli w Białkach

Z inicjatywy lokalnej społeczności w Białkach zwłaszcza Radnej Gminy Siedlce Pani Elżbiety Łęczyckiej, Sołtys wsi Białki – Pani Grażyny Kręgol i przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie 06 stycznia 2012 r. odbyły się wyjątkowe uroczystości związane ze świętem Trzech Króli.

Przez całą miejscowość od Zespołu Oświatowo-Wychowawczego  do świetlicy w Białkach  przeszedł barwny korowód kolędników, na czele którego maszerowali oczywiście Trzej Królowie. Na świąteczne spotkanie do Białk przybyło kilkaset osób. Podczas spotkania w programie odbyły się :

– Pokłon Trzech Króli

 – Jasełka

 – „Żywa Szopka”

 – Występ grupy tanecznej „PULS”

– Koncert kolęd pt. „Razem Kolędujmy” w wykonaniu grup  śpiewaczych  z Radomyśli, Białk

 – Wspólne kolędowanie

 

powrót do aktualności