20231227101714 411526546752843343554316192023598585468582n

Sukcesy Grupy Śpiewaczej Cztery Pory Roku

Z dumą ogłaszamy, że grupa śpiewacza „Cztery Pory Roku” z Żaboklik, zajęła I miejsce w Konkursie Teatralnym dla Siedleckich Seniorów 60+, który odbył się w ramach Przeglądu Senioralnej Twórczości Artystycznej, 12 grudnia 2023r.
Komisja w składzie :
Tadeusz Goc – Przewodniczący – animator kultury i długoletni kierownik Uczelnianego Ośrodka Kultury przy UPH w Siedlcach,
Łukasz Albin Wawryniuk – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie, główny instruktor oraz Koordynator Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie.
Anna Zawalich – artystka, członkini koła naukowego EduArt, właścicielka Pracowni przy Wojskowej 20.
Widowisko zaprezentowane miało przesłanie – dotyczyło życia seniorów, uczestnicy zaprezentowali w żartobliwy sposób, jak widzą życie na emeryturze. Nie zabrakło ruchu scenicznego.
Ale to nie koniec sukcesów, otóż, zaledwie dwa dni później, 14 grudnia „Cztery Pory Roku” zajęło również I miejsce w Konkursie Piosenki dla Seniorów 60+ , który odbył się w Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu Caritas Siedlce. Konkurs został zorganizowany w ramach Przeglądu Senioralnej Twórczości Artystycznej 2023r.
Komisja w składzie:
⭐️Tadeusz Goc – Przewodniczący – Animator kultury, pasjonat muzyki, teatru oraz poezji,
⭐️Iga Bielecka – chórzystka chóru w I LO w Siedlcach, angażująca się w wiele projektów o charakterze społecznym, założycielka zespołu „Z Bogiem”, organizatorka koncertów uwielbienia,
⭐️Elżbieta Miszta – instruktorka terapii zajęciowej w WTZ Siedlce – Caritas Diecezji Siedleckiej , pasjonatka muzyki i sztuki oraz florystyki.
Laureaci zostali obdarowani dyplomami i nagrodami.
Dziękujemy, że nas tak pięknie reprezentujecie. Brawa dla Was!