Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20161122040330 ml 1

Sukces w konkursie plastycznym

Sukces w konkursie plastycznym

 

21 listopada był dniem wyjątkowym dla Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chdowie, Biblioteki Publicznej w Stoku Lackim oraz Filii Bibliotecznej w Nowym Opolu oraz Filii Bibliotecznej w Białkach.

Tym razem gratulacje dotarły do nas z Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Wiktoria Marciniak uczęszczająca na wakacyjne warsztaty ,,Malowane Lato „ w Fili Bibliotecznej w Nowym Opolu zdobyła I miejsce w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Wyróżnienia otrzymały również prace Filipa Pasztora z Białk oraz Korneli Kaczmarczyk uczęszczającej na warsztaty do Stoku Lackiego

Podczas warsztatów dzieci pod czujnym okiem instruktora artysty plastyka Aleksandry Rykała, animatora Izy Kuniewicz w Nowym Opolu oraz instruktora nauczyciela plastyki Katarzyny Buzuk w Stoku Lackim i Białkach wykonywały różnorodne prace plastyczne. Nad stroną organizacyjną czuwała pani Bożena Nowak – kierownik Biblioteki Publicznej w Stoku Lackim. 

  

Wszystkie prace można podziwiać na wystawie  w Mazowieckim Instytucie Kultury.

powrót do aktualności