Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20231227092801 4144358757539535967766244308676786452708580n

Spotkanie opłatkowe w Gminie Siedlce

Spotkanie opłatkowe w gminie Siedlce
Wszystkim pracownikom i przyjaciołom naszej gminy dziękujemy za obecność i wspólne dzielenie się dobrym słowem tego dnia.
Święta Bożego Narodzenia są czasem, kiedy podsumowujemy mijający rok, ale również momentem na poprawę relacji z bliskimi i przyjaciółmi.
Tak właśnie było podczas gminnego spotkania opłatkowego, w którym udział wzięli pracownicy urzędu gminy i zaproszeni goście.
Spotkanie było możliwością do podsumowania ostatniego roku, który jak podkreślał wójt :
– Dla gminy Siedlce rok 2023 był bardzo dobrym rokiem. Wszystkie inwestycje i plany, które udało się zrealizować tego dowodzą – mówił do zebranych wójt Henryk Brodowski.
Dodając:
– Dziś mam też okazję, by życzyć wszystkim obecnym spokojnych i radosnych świąt spędzonych w najbliższym, rodzinnym gronie, a także prosić o wybaczenie za wszelkie urazy i uszczypliwości, tak byśmy mogli Nowy Rok zacząć z nową kartą.
Czas świąteczny jest właśnie tym okresem, który skłania do refleksji i pozwala otworzyć nasze serce na drugiego człowieka.
Do słów wójta odnieśli się zebrani goście, którzy składając wszystkim zebranym najlepsze życzenia, zapewnili o dalszej, owocnej współpracy z gminą Siedlce.
Po odczytaniu słów z Pisma Świętego, biskup Grzegorz Suchodolski pobłogosławił zebranych i opłatek wigilijny, a JE biskup Kazimierz Gurda przypomniał wszystkim istotę zbliżających się świąt, życząc, aby były one niepowtarzalną okazją do prawdziwego spotkania z Nowonarodzonym.
Wydarzenie uświetniły swoim występem członkinie z Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Opolu, które przy akompaniamencie sołtysa Wiesława Kosyla wprowadziły świąteczny nastrój.
powrót do aktualności