Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności

Spotkanie integracyjne seniorów – Fotorelacja

W dniu 3 grudnia w świetlicy w Strzale odbyło się podsumowanie warsztatów na rzecz lokalnych Seniorów z gminy oraz miasta Siedlce w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Poprzez warsztaty komputerowe, masażu, rękodzieła realizowana była oferta aktywnego spędzania wolnego czasu w świetlicach w Strzale , w Starym Opolu, Golicach i Żaboklikach. Stworzono grupę uczestników, którzy mieli szansę rozwinąć swoje umiejętności, nauczyc się nowych rzeczy  jak również zintegrować się z rówieśnikami. 

powrót do aktualności