Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120321010610 IMGP5400

SPOTKANIA AUTORSKIE Z BOGUSŁAWEM SKARUSEM

W dniu 20 marca o godz.17.30 w świetlicy w Żaboklikach odbyło się spotkanie autorskie z podróżnikiem, fotografem – Bogusławem Skarusem. Tematem spotkania było „Dawne Cesarstwo Abisynii – Etiopia”. Podczas wykładu, autor prezentował piękne zdjęcia w postaci slajdów przedstawiających niesamowite miejsca, opowiadał o pełnym kontrastów życiu bogatych i mieszkańców slumsów. W swoich opowieściach podróżnik nawiązywał także do kulinariów i tradycji plemion, które odwiedzał w trakcie swojej wyprawy oraz przestrzegał przed licznymi niebezpieczeństwami czyhającymi na podróżnych.

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s Chodowie przygotował cykl spotkań z Bogdanem Skarusem na terenie gminy Siedlce.

Najbliższe już 21 marca, w świetlicy w Pruszynie – temat „Peru i Boliwia” oraz 22 marca w świetlicy w Strzale -„Birma”.

Początek o godz. 17.30.

Następne spotkania już w kwietniu w kolejnych świetlicach GOK. Zapowiadają się bardzo interesująco, tym bardziej, że każde z nich dotyczy innej wyprawy.

Wstęp wolny – zapraszamy.  

powrót do aktualności