Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20240123094126 1

Spektakl teatralny w Stoku Lackim – 19.01.24

19 stycznia do Biblioteki w Stoku Lackim zawitali artyści z Teatru „Krak- Art” z Krakowa. Zaprezentowali oni przedstawienie pt. „Jaś i drzewo fasolowe”. Niezwykła scenografia, kolorowe stroje i rekwizyty stworzyły atmosferę nauki i rozrywki z mnóstwem wrażeń artystycznych.
Spektakl, przybliżył młodym widzom atmosferę panującą na wsi. Dzieci mogły zapoznać się ze zwierzętami gospodarskimi, a także z tym, co daje nam ziemia: z warzywami i zbożami. Przedstawienie uczyło również, jak ważne w życiu są takie wartości, jak miłość, zdrowie oraz rodzina.
A już 25 stycznia zapraszamy na przestawienie pt. „Zimowa opowieść” do świetlicy w Rakowcu, a 26 stycznia do świetlicy w Nowych Iganiach na spektakl pt. „Pan Twardowski”

powrót do aktualności