Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120511122539 Bez tytulu 1

Rycerz Niezłomny – Teatr dla dzieci

„Rycerz Niezłomny” to dzieło napisane przez Macieja Wojtyszkę w reżyserii Jana Wojtyńskiego. Sztuka kierowana jest do najmłodszych odbiorców. Na widowni zasiadły dzieci z gminnych zespołów oświatowych. W rolach głównych wystąpili słuchacze i tegoroczni absolwenci Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie: Izabela Górska, Lidia Kargol, Łukasz Kurczewski, Aneta Piejak, Katarzyna Wypchło. Muzykę skomponował Krzysztof Chromiński – dyrektor GOK. 

Spektakl został przyjęty bardzo ciepło. Wstęp dla wszystkich był wolny.

 

Przedstawienie można było obejrzeć:

7 maja: ZO Strzała – GOK Chodów, g. 9.00; ZO Golice, g.11.40.

8 maja: ZO Żelków, g.9.45; ZO Nowe Iganie, g.11.40.

powrót do aktualności