Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20121004122607 Luiza Semeniuk  lat 9  I miejsce

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego MÓJ WYMARZONY KOT

Konkurs przeznaczony był dla dzieci i odbywał się w formule „na żywo”  podczas POKAZU KOTÓW RASOWYCH w sali widowiskowej GOK w Chodowie w dniu 30 września 2012. W trakcie niedzielnej imprezy powstało kilkadziesiąt prac. Najciekawsze z nich zamieściliśmy w galerii na naszej stronie. Za pierwsze trzy miejsca przyznaliśmy nagrody w postaci kolorowych albumów o kotach, które roześlemy pocztą. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

 

 • I miejsce – Luiza Semeniuk (Łuków)
 • II miejsce – Marysia Pilich (Siedlce)
 • III miejsce – Marta Barczak (Chodów)

 

Autorzy pozostałych wyróżnionych prac to:

 • Olga Kwaśniewska
 • Zuzanna Gałązka
 • Ada Iwińska
 • Zuzanna Bączkowska
 • Aleksander Panasiuk
 • Weronika Słowińska
 • Emilia Anna Puzio
 • Irmina Skrzecz
 • Amelia Rudaś
 • Julia Salomon
powrót do aktualności