Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120522014058 DSC 0512

Rodzinny Festyn w Żelkowie Kolonii

20 maja 2012r. od godziny 14.00  na terenie Zespołu Oświatowego w Żelkowie Kolonii odbył się Rodzinny Festyn sportowo-rekreacyjny. W trakcie imprezy zorganizowanej przy współpracy ZO w Żelkowie Kolonii i Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie odbyło się wiele atrakcyjnych pokazów i konkursów. Były to m.in.: pokaz mody romantycznej, występy szkolnego zespołu tanecznego Black Stars, przedstawienie teatralne.  Był pokaz walk rycerskich i ten punkt programu festynu cieszył sie ogromnym zainteresowaniem. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zorganizował pokaz symulatora zderzeń, symulatora jazdy na rowerze i motorowerze. SPZOZ Siedlce zorganizował punkt badań medycznych oraz pokaz ratownictwa medycznego Oprawę muzyczną i prowadzenie imprezy zapewnił Grzegorz Rostkowski i zespół Kryters. Dla dzieci i młodzieży zostały zorganizowane zawody sportowe pod hasłem „Polska biega”, zabawy z chustą animacyjną, loteria fantowa, wystawa prac plastycznych. W trakcie festynu odbyło się wiele konkursów z nagrodami . Były to: rzeźba z chrupków, pakowanie plecaka na czas, konkurs plastyczny „Ogród moich marzeń” , naśladowanie dźwięków, konkurs rzutów do kosza, wbijania gwoździa na czas oraz bardzo popularny konkurs przeciągania liny. Pogoda była wyśmienita i Rodzinny Festyn należał do bardzo udanych.

powrót do aktualności