Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110909120407 1 A

Relacja z wernisażu „Lato na wsi 2011” – Biblioteka Publiczna w Stoku Lackim.

    Dnia 7 września 2011r. w Bibliotece Publicznej w Stoku Lackim  miało miejsce otwarcie wystawy „Lato na wsi 2011r.

  Jest to wystawa prac dzieci wykonanych w ramach warsztatów plastycznych  „Lato na wsi 2011” prowadzonych przez panią  plastyk  Katarzynę Buzuk . Młodzi artyści mieli możliwość   twórczego spędzenia wolnego czasu oraz   poznania nowych technik plastycznych. Wszyscy uczestnicy otrzymali w nagrodę kubek z ilustracją stworzonej przez siebie pracy. Przez najbliższy tydzień jest możliwość obejrzenia wystawy w godzinach pracy biblioteki.

 Warsztaty odbyły się dzięki nawiązaniu współpracy   p. kierownik biblioteki Bożeny Nowak z koordynatorem projektu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Wyselekcjonowane prace wezmą udział w konkursie w MCKiS. Wystawa końcowa  i  rozdanie nagród w Warszawie  odbędzie się 27 października 2011r .

powrót do aktualności