Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20231106115118 img1335

RELACJA Z GMINNEGO DNIA POSTACI BAJEK 4 LISTOPADA W STOKU LACKIM

TAKI DZIEŃ WYMAGAŁ SPECJALNEJ OPRAWY I WYJĄTKOWYCH GOŚCI

Drodzy Przyjaciele I edycji Gminnego Dnia Postaci z Bajek dziękujemy, że przybyliście na nasze przyjęcie do Biblioteki w Stoku Lackim.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim księżniczkom w strojach balowych, pełnych brylantów, cekinów, biżuterii i koron, dzięki Wam biblioteka mieniła się wyjątkowo, Smerfowi Ważniakowi, i wielu Superbohaterom, Olafowi i trzem Minniom, dwóm Śnieżkom i jednej Arielce, wspaniałym zwierzątkom (były kotki, piesek, dwie pszczółki, tygrysek, zebra, jelonek i biedroneczka, motylki, małpka i wilk), nawet nasze progi odwiedził Wojowniczy Żółw Ninja. Przybył do nas również Marshall w imieniu zespołu Psi Patrol. Porządku pilnował policjant i bardzo silny Pikachu, kto zna ten wie, zadzierać z nimi nie wolno. Ze statku morskiego zeszło dwóch Kapitanów a z kosmicznego członek załogi. Byli też piłkarze.

Wszystkim dzieciom, które się z nami bawiły bardzo dziękujemy i Wam Rodzice, kłaniamy się w pas, że z taką chęcią uczestniczyliście w przygotowanych zabawach. Dziękujemy za każdy uśmiech i dobre słowo. Za każde zrobione zdjęcie i mnóstwo „jeszcze raz”, żeby pamiątka była idealna.

Walt Disney byłby balem zachwycony!

Drogie Panie z bibliotek Gminy Siedlce – dobra robota! To był bardzo radosny dzień.

powrót do aktualności