Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20141115103110 maski

Przedstawienie teatralne „Damy i huzary” w świetlicach – Fotorelacja

W sobotę 22 listopada w świetlicach gminnych w Nowym Opolu i w Grabianowie odbył się spektakl teatralny będący adaptacją znanej komedii Aleksandra Fredry  „Damy i Huzary”.  

To klasyczne dzieło wciąż zaskakuje swoją aktualnością. Finezyjna poetyka i rubaszne dialogi, tworzą barwne przedstawienie o zabawnych perypetiach damsko-męskich związanych ze swataniem, kawalerstwem oraz ożenkiem z miłości lub „dla świętego spokoju”. Charakterystyczny fredrowski humor daje wiele radości z towarzyszenia sercowym rozterkom bohaterów.

 

 

 

powrót do aktualności