20110825015204 IMGP0929

Pożegnanie wakacji w Białkach

Wczoraj  tj. 24 sierpnia 2011r. w godzinach popołudniowych dzieci w Białkach pożegnały wakacje na imprezie zorganizowanej przy współpracy Rady Sołeckiej w  Białkach, Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie , Filii Bibliotecznej w Białkach. W trakcie imprezy było ognisko z kiełbaskami dla wszystkich uczestników tej imprezy. W trakcie pieczenia kiełbasek niesprzyjajaca aura zmusiła organizatorów do przeniesienia zabawy do świetlicy, na której to zabawy z chustą  animacyjną poproawidziłą Pani Jola Sosinowska . Przyjechała również  Radna Gminy Siedlce – mieszkanka Białk- Pani Elżbieta Łęczycka. Każde dziecko biorące udział w konkursach otrzymywało od Pani Sołtys – Grażyny Kręgol – słodkie upominki.  Zabawa była bardzo udana, a wakacje już za niecały rok.