Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230509011050 1

Powitanie wiosny połączone z ogniskiem z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

W poniedziałek 8 maja 2023 roku mieliśmy zaszczyt gościć i spędzić przemiły dzień w towarzystwie uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Dzieci wraz ze swoimi paniami przyjechały do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie na dzień pełen atrakcji. Na samym początku rozgrzewką była gra na bębnach i wspólne śpiewanie piosenek, dzieci wydobyły z siebie małe talenty, które w nich drzemały, było dużo śmiechu i pozytywnej energii przy wspólnej zabawie. Później nastąpił czas na tańce przy ulubionych utworach dzieci, ich uśmiech i rozpromienione duże oczy mówiły same za siebie. Chłopcy w czasie gdy dziewczynki tańczyły i puszczały bańki rozegrali mecz piłki nożnej, rywalizacja była zacięta i bardzo mocna. Gdy już lekkie zmęczenie dopadało naszych cudownych uczestników, rozpaliliśmy ognisko, żeby nikt od nas nie wyjechał z pustym brzuszkiem. Dzieci były zachwycone wspólnie spędzonym dniem, było dużo śmiechu i pozytywnych emocji. Dziękujemy uczniom i paniom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.

powrót do aktualności