Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
logo gck

Podsumowanie VI Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej

 

VI Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej
We wtorek 28 lutego 2023 r. odbył się już VI Festiwal Walentynkowy Piosenki Miłosnej. Komisja w składzie Tomasz Markiewicz, Żaneta Badałek i Paweł Ksionek nie miała łatwego zadania, gdyż zespoły i soliści przedstawili wysoki poziom prezentacji. Uczestnicy przedstawili utwory zarówno polskich wykonawców jak i zagranicznych, wykony piosenek były bardzo różnorodne. W przeglądzie zaprezentowało się wielu solistów, duetów oraz zespołów.
Kategorii Przedszkolaki mogliśmy usłyszeć aż 16 wystąpień , w Kategorii I-III 24 wystąpienia w Kategorii IV-VI 31 wystąpień , w Kategorii VII-VIII 16 wystąpień , w Kategorii Dorośli 19 wystąpień , w Kategorii Dorośli Zespoły 2 wystąpień a w Kategorii Seniorzy Zespół 10 wystąpień.
W całym wydarzeniu wzięło udział 250 osób.
Bardzo się cieszymy, że wzięło udział tyle chętnych osób, to dla nas ogromny sukces, że możemy działać na tak szeroką skalę. Były nie tylko osoby z naszego regionu, ale także przyjechały osoby z Lublina, Nysy,
Białej Podlaskiej oraz Otwocka z zaprezentowaniem piosenki.

 

powrót do aktualności