20240312111726931725777 1

PODSUMOWANIE KONKURSU KOBIETA AKTYWNA W GMINIE SIEDLCE – FOTORELACJA

Magdalena Hymos – Sulej pięknym utworem rozpoczęła Galę Kobieta Aktywna w Gminie Siedlce, wprowadzając publiczność w niesamowity nastrój. Następnie prowadzący gale Iza Kuniewicz i Grzegorz Rostkowski przywitali przybyłych gości.

Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski złożył życzenia wszystkim paniom i pogratulował laureatkom plebiscytu Kobieta Aktywna w Gminie Siedlce. Na wydarzenie przybyli m. in. Marszałek Janina Ewa Orzełowska, wicestarosta powiatu siedleckiego Małgorzata Cepek, Dariusz Stopa – Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Odział w Siedlcach, Justyna Zembrowska – kierownik ds. wdrażania projektów unijnych, Sławomir Piotrowski – dyrektor Mazowieckiego Oddziału Doradztwa Rolniczego, Jacek Kuźniarski – z- ca dyrektora WORD, przewodniczący stowarzyszenia Nasze Iganie, radni Gminy Siedlce, dyrektorzy jednostek oświatowych, media za co serdecznie dziękujemy.

W gminie Siedlce postanowiono po raz kolejny zorganizować plebiscyt na ,,Kobietę Aktywną w Gminie Siedlce” tym razem przyznano nagrody w 5 kategoriach – KOBIETY AKTYWNE W GMINIE SIEDLCE 2024:

KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA:

1. Wiesława Mazur – Chodów
2. Małgorzata Kamińska – Stok Lacki-Folwark
3. Magdalena Hymos – Stare Opole
4. Katarzyna Miałkowska – Nowe Iganie

KOBIETA AKTYWNA SPOŁECZNIE:

1. Anna Stańczuk – Stare Iganie
2. Małgorzata Jarkowska – Nowe Iganie
3. Alicja Próchnicka – Żabokliki
4. Justyna Zembrowska– Nowe Iganie
5. Edyta Ambroziak – Stok Lacki

KOBIETA NIEZWYKŁA:

1. Mirosława Wojtczuk – Golice
2. Stanisława Sachanowicz – Strzała
3. Aleksandra Igańska – Wołyńce
4. Anna Jaroszyńska – Żabokliki

NAJLEPSZE KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH Z GMINY SIEDLCE:

1. KGW Iganianeczki w Starych Iganiach
2. Goliczanki Koło Gospodyń Wiejskich Golice
3. Koło Gospodyń Wiejskich ‘Nowe Iganianki’

NAJLEPSZY ZESPÓŁ ŚPIEWACZY Z GMINY SIEDLCE:

1. Zespół Śpiewaczy „Cztery Pory Roku” z Żaboklik
2. Kapela sChodowa
3. Zespół Ludowy „OPOLSKIE DZIOŁCHY”
4. Zespół Śpiewaczy Strzałki

Kobiety Aktywne w Gminie Siedlce to kobiety inteligentne, zaradne, otwarte na doświadczenia. Działanie, poszukiwanie, kreatywne myślenie, współpraca – to właśnie ich drugie imię! Nagrodzone kobiety są tego przykładem.

Wielkie brawa dla was. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego, za co serdecznie dziękujemy pani Marszałek Janina Ewa Orzełowska , która zawsze wspiera nasze wydarzenia kulturalne. Dzięki pani Marszałek nasze przedsięwzięcie stało się możliwe. Pani zaufanie do naszej misji są nieocenione. Jesteśmy Pani Janinie Ewe Orzełowskej bardzo wdzięczni za każdy wkład, który przyczyniła się do osiągnięcia naszych celów.

Dziękujemy Koło Gospodyń Wiejskich ,,Nowe Iganianki” w Nowych Iganiach i KGW w Starych Iganiach za przygotowany poczęstunek oraz pomoc w organizacji wydarzenia.

Dziękujemy sponsorom: Cosmetology Day Beauty & Estetic SpaCOSMETOLOGY DAY, Oriental Spa, PRESTIGE institutePRESTIGE Institute, Studio Stylizacji i Wizażu Renata Kosieradzka, pani Danuta Chomka, Kręgielnia Factory 157 – Katarzyna Grabowska, pani Iwona Maksymiuk, Mary Kay.

Wasza hojność jest dla nas nie tylko finansowym wsparciem, ale także źródłem ogromnej motywacji.